Deníček

Nový školní rok aneb zabte mě

1. září 2015 v 15:06 | W-violet

Ahoj! (půlhodiny jsem vymýšlela pozdrav a jak to dopadlo). Asi už tušíte, o čem bude tento článek a tým pádem nejspíš i tušíte, že to bude deníček. Ale budu stručná. Tedy, alespoň se o to pokusím. Jako každý rok jsem se ,,vystajlovala" a vypravila do školy. Před školou už na mě čekali holky a vlastně jse ani moc neměli co řešit, všechno se vyřešilo týden před, to se spustila aféra jménem ,,nová spolužačka". Naštěstí to byl planý poplach, protože propadla.

I just...

7. srpna 2014 v 16:34 | ♥ W-violet ♥
Snad právo na to mám,snad toho tolik nežádám...
I just disappointed.Jaká byla schůzka?Z nadpisu jste asi pochopila alespoň něco.Hezky jsem se upravila,ostříhala nechty,nalakovala je,dala si koupel,umyla si hlavu,mamka mi vyžehlila oblečení a já se připravila.Celou noc jsme o otm přemýšlela.Mněla jsem trému,ale také jsem se těšila.Když nadešla jedna hodina,nachystala jsem se a odhodlaně šla ke skateparku.Doufala jsem,že tam bude,protože jsem nevěděla,jestli je to ten který myslí.Později jsem ale zjistila,že je to jediný skatepark u nás ve městě.Tak jsem čekala asi hodinu.Byli tři hodiny a pořád nic.Prozvonila jsem ho,ale on se neozval.Ještě ráno mi napsal: ,,Sarz u skateparku.Ahoj ;-) B-)".Pak jsem tedy odešla k babičce a dědovi,kteřý bydlí kousek od skateparku.Nacpala se žalem chipsama a šla na balkón.Ne nebojte se,nechtěla jsem skočit :D.S babičkou jsme si povídali.No a pak mně děda svezl domů,ale nic jsme jim o Adamovi neřekla.
Tak tohle,že láska má být,jak jsi mně mohl opustit...
Doma už na mně čekala nová sedačka a předělaný obývák,však víte,jak nesnáším změny -.- No a teď jsem tedy tady,a budu ráda za vysvětlení.Možná,že je to konec.Když jsi vzpomenu jak jsem se do něj zamilovala,jak jsem spanikařila když ho vidím,kolik zábavy jsme spolu zažily...a jak mi dal k Vánocům prstýnek.V hlavě se mi přemítá pořád dokola celý film o něm a ta stejná píseň.Snad se to vyřeší.Jsem zklamaná.Jsem disappointed.Vymyslela jsem jen tak citát.Život je čekání na někoho,kdo stejně nikdy nepřijde.Alespoň k něčemu to bylo.
Snad právo na to mám,snad tolik toho nežádám,jen na posledy tě objemout...

 
 

Reklama