My 3 serials crushes

13. srpna 2016 v 23:04 | W-violet
Ne nejste na špatné adrese, jen mi blog už připadal takový nudný a chtěla jsem ho nějak očivit, přece jenom, layout tu byl hodně dlouho a i když se mi moc líbil, změna je život a já opravdu chtěla dát větší důraz na mé momentální zájmy. Snad se nový vzhled líbí i vám. Je to něco nového. Tento článek zase spadá do kategorie fandomů, tentokrát jsou to moji tři oblíbenci, nebo také 'crushes' ze seriálů. Jen z seriálů, z filmů a knih jich mám mnohem více, ale o tom už v jiném článku.

Stiles Stilinski (Dylan O'Brien) - Teen wolf
Postava Stilese mě zaujala hned v prvním díle, on byl vlastně postava, která to vše začala. Připomínal mi mě, samozřejmě myslím povahově. Nejvíc jsem si ho zamilovala ve třetí sérii. Stiles je prostě čiré dobro, když nepočítám jeho posednutí Nogitsune, kdy se mu říkalo Void Stiles. Upřímně nevíc, co by byl Teen wolf bez Stilese a bez jeho vtipných hlášek u kterých se nejednou zasměju. Přes Stilese jsem si zamilovala samotného herce Dylana O'Briena.
Toby Cavanaugh (Keegan Allen) - Pretty little liars
Tobyho mám ráda také od začátku. Nevěřila jsem, že je zlý a i když jsem ho párkrát podezřívala, věděla jse, že v A teamu je kvůli Spencer, což ho podle mě omlouvá. Poté z něj odešel a Toby je podle mě jinak také čiré dobro, zvlášť v nových sériích, kdy se staží pomáhat. Hodně se diskutuje o tom, že v nových epizodách zemře, nechci tomu uvěřit ani na chvíly. Zkuste odolat tomu úsměvu.


Tate Langdon (Evan Peters) - American horror story
Tate je psychopat. Ale odpouštím mu, protože je roztomilý psychopat. A když Tate brečí, brečí všichni. Jeho postava mě hodně zaujala, protože mi přijde dost dobře vymyšlená a taková originální. A miluju všechno co řekne. Tu myšlenku o ptácích nebo jak si s Violet povídá u moře, to jak přemýšlí a jak se vyjadřuje. Poukazuje na to, že každý máme temnou i světlou stránku. Záleží na tom, jakou si vybereme.


Jaký jsou vaši oblíbenci? Máme nějakého společného?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hannie Hannie | 14. srpna 2016 v 19:47 | Reagovat

Teen Wolf ešte nepozerám. Ale plánujem ! XD  Juuuuj :3 Toby!- to je spoločný. Ja som sa ho na začiatku trochu bála. A raz som mala dokonca aj nočnú moru, že stojí pred mojou posteľou xD American horror story- o tom som počula, vraj je to veľmi dobrý seriál xD

2 W-violet W-violet | 14. srpna 2016 v 19:55 | Reagovat

[1]: Jejda to bych brala takový sen, ale taky bych se bála, pravda, ze začátku byl trochu děsivý :D

3 Hannie Hannie | 15. srpna 2016 v 14:08 | Reagovat

[2]: Áno :D Teraz by som taký sen chcela :3 A ešte ma napadlo, že z Pretty little liars mám dosť obľúbeného aj Caleba :'D Ale ten Tobyho úsmev :3 Neodolatelný!

4 W-violet W-violet | 15. srpna 2016 v 14:21 | Reagovat

[3]: Caleba mám taky moc ráda :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama