Srpen 2016

Charlieho malá tajemství

17. srpna 2016 v 13:34 | W-violet


Popis knihy: Charlie nastupuje do prváku na střední školu. Nemá tam ani jednoho kamaráda a jediný člověk, co se o kamarádství s Charliem zajímá, je jeho učitel angličtiny, který mu začne dávat knihy na přečtení navíc. Naštěstí se Charlie zkamarádí s Patrickem a Sam, kteří chodí do čtvrtého ročníku stejně jako jeho sestra. Charlie s nimi zažívá nová dobrodružství a nachází nové pocity- jako například zamilovanost k Sam.


My 3 serials crushes

13. srpna 2016 v 23:04 | W-violet
Ne nejste na špatné adrese, jen mi blog už připadal takový nudný a chtěla jsem ho nějak očivit, přece jenom, layout tu byl hodně dlouho a i když se mi moc líbil, změna je život a já opravdu chtěla dát větší důraz na mé momentální zájmy. Snad se nový vzhled líbí i vám. Je to něco nového. Tento článek zase spadá do kategorie fandomů, tentokrát jsou to moji tři oblíbenci, nebo také 'crushes' ze seriálů. Jen z seriálů, z filmů a knih jich mám mnohem více, ale o tom už v jiném článku.

Stiles Stilinski (Dylan O'Brien) - Teen wolf
Postava Stilese mě zaujala hned v prvním díle, on byl vlastně postava, která to vše začala. Připomínal mi mě, samozřejmě myslím povahově. Nejvíc jsem si ho zamilovala ve třetí sérii. Stiles je prostě čiré dobro, když nepočítám jeho posednutí Nogitsune, kdy se mu říkalo Void Stiles. Upřímně nevíc, co by byl Teen wolf bez Stilese a bez jeho vtipných hlášek u kterých se nejednou zasměju. Přes Stilese jsem si zamilovala samotného herce Dylana O'Briena.