Listopad 2015

Kino - Hunger games

23. listopadu 2015 v 17:35 | W-violet
Ahoj, po nějaké té době zase. Omlouvám se, ale jinak psát nestíhám, navíc na mně zase něco leze, zítra jd udo nemocnice na vyšetření. Včera jsem byla v kině s několika kamarádkama na dlouho očekávaném posledním dílu Hunger games. Neuvěřitelně jsem se těšila, zajímalo mně, jak to všechno dopadne. Byla jsem ale zklamaná. Ne ze zážitku jako takového, neuvěřitelně jsem si kino užila, ale z toho všeho, jak to dopadlo. Protože to dopadlo o dost hůř než jsem předpokládala. Ale co jsem mohla čekat? Není to zrovna veselý film.


Víte, všechny ty filmy, které si myslíme, že nás děsí, nás děsí z důvodu toho, že máme strach o hrdiny. Když je vám nějaká postava hodně sympatická, vše to prožíváme s ní a proto máme z filmu strach. Mé tři nejoblíbenější postavy bohužel nečekal pohádkový konec. Teď bych ráda upozornila, že se zde budou nacházet spoilery, takže kdo si nechce zkazit překvapení, dál bych to raději nečetla.


Můj názor na Superstar a můj favorit

7. listopadu 2015 v 22:11 | W-violet
Hezký Sobotní večer! Dnes bych se ráda rozepsala o jednom z nejvíce probíraných témat, alespoň tedy u nás ve škole. Předem se omlouvám za svůj pravopis a také upřímnost, už pomalu nevidím, za chvíly si půjdu lehnout, chrrr. Již zmíněné téma je téma Superstar, momentálně jeden z nejsledovanějších seriálů. Letošní ročník je řekla bych výjmečnější, než např. ročník předešlí. Teď doufám, že jsem nenapsala nějakou hloupost, nemám v loňských Superstar moc přehled.


Začneme mím názorem, který je nehezký. Se Superstar to jde z kopce a to proto, že si to mnozí pletou se soutěží modelů. Jde především o Dalibora Slepčíka, kterého nechi urážet, nic proti němu nemám. Jde o šílené fanynky, většinou ve věku kolem 13 let (nepatřím mezi ně), které mu posílají třeba i 50 hlasů a většinou kvůli vzhledu. Je podle nich dokonalý, fantastický a roztomilý a nevím co ještě, ale zamysleli se někdy nad tým, že Superstar není soutěž vzhledu, ale zpěvu? Má hezký hlas, umí zpívat, ale mně osobně nepřijde výjmečný, je mi celkem nepříjemný a kdybych vypla video, připadá mi, že slyším zpívat holku.