Květen 2015

Nákupy | Květen 2015

31. května 2015 v 18:37 | W-violet |  Malá škola módy
Ahoj, minulý článek byl takový o ničem, protože to bylo prostě info o mém fandomu :) Teď je tu řekla bych smysluplnější článek a to je článek o tom, co jsem si za tento měsíc koupila. Píši ,,co jsem si já koupila", ale vlastně mi to koupila má drahá maminka a pak také...no uvidíte, vždy napíšu, od koho jsem co dostala :) Omlouvám se, že část fotek není mé tvorby, ale teď nějak nefotím a taky nevím, kde jsem nechala USB...takže přikládám promo fotky.


Ice bucket challenge

20. května 2015 v 18:42 | W-violet
Čauwe, od minulého článku jsem přemýšlela, co napsat, dostala jsem spoustu nápadů a dnes, když jsem se rozhodla je uskutečnit...všechno jsem zapoměla. Klasika! Takže jsem vybrala téma vím jistě známé: Ice bucket challenge. Pro ty co neví, o co se jedná, tak je to challenge, tedy výzva, při které jde vlastně jen o to, polít se kýblem studené vody. A proč? Abyste se na malou chvíly vcítily do role lidí s chorobou ALS. Pokud tuto výzvu do 24 hodin nesplníte, měli byste darovat 100 dolarů orgranizaci ALS Asoociation. Také byste měli nominovat a tak to poslat dál jednoho nebo více známých. Já byla nominována od Hoggyho (kdo nevěří, pusťte si video Kýbl vařící vody) a tak se chystám v nejbližší době natočit video,splnit výzvu a video dát na YT i sem.


Vesty a vestičky

17. května 2015 v 19:44 | W-violet |  Malá škola módy
Ahoj, moc moc se omlpuvám za tu neaktivitu, ale takto mě blog baví víc, snad chápete. Přemýšlela jsem dlouho co napsat, chvíly jsem bylo pro TAG, ale to by bylo takové o ničem, pořád tu vidíte jen TAGy a deníčky...chtěla jsem napsat deníček, ale to až jindy. Rozhodla jsem se pro něco z módy. Ano, aplaus, už je to x let co tu nebyl módní článek! Tak snad si ho o to víc užijete :)Nabitý týden

4. května 2015 v 16:18 | W-violet |  Deníček
Doufám, že v tom nadpisu nemám chybu.No, každopádně ahoj! Dnes byl nastaven nový layout od Christen, který je vážně perfektní! Ještě jednou děkuju. A to znamená, že se vracím, ale aby byl pro mně blog zábava a ne povinnost, rozhodla jsem se psát jen, když se mi opravdu bude chtít, i kdyby to mělo být jednou za týden nebo ani to ne. Budu se snažit obíhat, ale třeba budu mít zaracha, takže nebudu mít šanci na blogy mích drahých affs zajít. Mám už několik nápadů na články + chystám se točit i videa. S mojí drahou spoluvražedkyní Růženkou --> long story, někteří vědí xD A jak jsem prožila dny své neaktivity?