Duben 2015

Nová mánie aneb zase jsem našla něco nového

23. dubna 2015 v 15:30 | W-violet
Čauwe! Takže po nějaký ty době zase tu. Ale vysvětlení až nakonec,přejděme k tématu článku. Dnešní téma je... (*výření bubnů*) Youtubeři! Oujé! A proč zrovna tohle? Protože mně kámoška nakazila písní Lhůta záruční a já si musela najít toho týpka,co tak krásně zpívá,ukázalo se,že je to Hoggy. Celý víkend jsem se povalovala na gauči a světlo boží ozařovalo moji tvář. Tým myslím mobil. Sledovala jsem Hoggyho,až jsme zkoukla všechny jeho videa a že je jich hodně! Takže kdo ještě nebyl s týmto bláznem seznámen, může se dočíst v celém článku víc.


Normální den nenormálních kámošek

12. dubna 2015 v 19:06 | W-violet |  Deníček
Ahoj! Tak před asi dvěma hoďkama jsem se vrátila z báječné výpravy s mou kamarádkou Karčou. Jako první jsme byli v Takku a Gatu. Poté jsme koupily horkou čokoládu dědovi k svátku a chtěli jít do drogerie,ale já inteligent zapoměla,že v Neděli je skoro všude zavřeno. Tak jsme se rozhodli zajít na zrmzku,ale jakmile jsem spatřila plakát s Bubble tea,dostala jsem svůj typický záchvat : ,,Dej mi,dej mi,dej mi!!" a tak jsem neodolala a koupila si s příchutí broskve s jahodovými kuličkami. Kamarádce jsem přispěla,aby si taky vychutnala Bubble tea,vyzkoušela jahodu s marakujou. Vydali jsme se ke kačenkám,ale moc jich tam samozřejmě nebylo,takže jsem tu housku kupovala nanic. Stála mně dvě koruny!! Pak jsme jen blbi a točily a měli trefené nápady tipu otrávené housky a nápadů pro dědu ke svátku, které raději zveřejňovat nebudu xD Byl to prostě perfektní den! Nakonec jsem dědovi koupila klíčenku s andílkem pro štěstí ♥


50 faktů o mně

12. dubna 2015 v 11:30 | W-violet |  Blbinky
Ahoj, k layoutu se nebudu vyjadřovat, byl tu o něm článek, no před chvílí jsem ho smazala. Prostě mám změny nálad a neustále se mi líbí něco jiného. Jednou tu byl vydán článek o mně ve formě slohovky, ale teď napíšu fakty. Proč? Prostě chci :D Takže zkusím padesát.


TAG | Vzpomínky

10. dubna 2015 v 20:00 | W-violet |  Blbinky
Ahoj,našla jsem uplně fantastický TAG,je to vzpománkový TAG a velmi mně zaujal,ráda ho vyplním. Upozorňuju,že v tomto TAGU budou nějaké fotky. Bohužel většinu fotek,když jsem byla malá mám vyvolaných,protože jsme tehdy neměli počítač.


Nadpis článku není k nalezení

10. dubna 2015 v 15:42 | W-violet |  Deníček
Ahoj, zdravý vás největší ubožák světa! Jsem k zavržení hodna lidská bytost! Ale to nikoho nezajímá,na utápění v sebelítosti mám celý víkend :D Jop,už je tu zase víkend,což znamená,že konečně něco napíšu. Zítra jdu bye bye na karneval a v Neděli ven s kámoškou,kterou jsem dlouho neviděla. A jak jsem prožila týden? Kupovidu jsem přežila,potlesk prosím. Na další týden se nechám vyzkoušet z pár předmětů a udělám si nějaké referáty,snad to všechno zpravím. Co byste chtěli za články? Mám momentálně blokaci,co se fantazie týče. Budu ráda za nápady :)
Veselé Velikonoce!

6. dubna 2015 v 9:17 | W-violet |  Deníček
Tak už tu máme opět Velikonoce. Už jste dostali? Určitě ano :D Já tedy zatím od bráchů,taťky a dvou rodiných kamarádů. Moc jich letos nečekáme,ale dnes jsme oznámial mamce,že další rok už možná pozvu kluky ze školy a ta celá happy to každému hlasí,já jsem řekla možná! :D Takže vám chci popřát hezké Velikonoce,zítra už nám zase začíná škola a mně čeká halda testů a spoustu zkoušení. Chjo...ale žiju přítomností,takže teď si užiju pohody,jsme s mamkou sami doma a díváme se na filmy... :) No a včera jsme barvily vajíčka,máme červené a já trochu "kouzlila" s fixami,takže tady je ukázka.


Chvíle na venkově

5. dubna 2015 v 17:43 | W-violet |  Deníček
Ahoj,tak včera jsem byla s rodinkou u babičky a dědy na venkově,kde je krásný klid a prostor. Velmi jsme si to tam užila. Žádné telefony,není tam moc aut,žádná Wi-fi. Parádní klídeček. Sousedé babičky a dědy jsou teta se strýcem,pro mně je to prateta a prastrýc. Chovají králíčky. Babička s dědou mají psa,podvraťáčka,kterému je 12 let,myslím. Jmenuje se Black. A také se k nám ráda vrací kočinka Mauzi,doteď vlastně nevíme,zda je to holka,či kluk,ale jméno je neutrální,tak to neřešíme.