Únor 2015

Kontrola affs + co bych na blogu ráda

25. února 2015 v 15:58 | ♥ W-violet ♥
Ahoj,ve výzvě,kterou momentálně plním je i den,kdy napíšu,co plánuji na blogu,jenže já už bych to prostě nevydržela. Takže udělám kontrolu affs :) A poté napíšu,co na blogu plánuji. Chcete-li být stále affs,vyplňte těchto pár bodů a ti kteří nechtějí,nemusí vyplňovat,nebo prostě napsat,že affs být nechtějí. Omluvena je Kiki,která je na lyžáku.


HT - Příběh lásky ♥

24. února 2015 v 12:44 | ♥ W-violet ♥
Neodolala jsem a musím prostě o tomto filmu napsat článek! Hotel Transylvania,nic mi to neříkalo,jen netopýr,letadlo,upírka a nějaká vesnice. Jenže jsem se nudila a tak jsem si pouštěla filmy,které jsem už dost dlouho neviděla a pustila jsem si i Hotel Transylvania,vzhledem k tomu,že si ho každý pochvaloval.Mrkla jsem na csfd.cz a četla si hodnocení.74 %,a hodnocení uživatelů byla skvělá,takže jsem tomu dala šanci a pustila jsem si to.Začátek mně hned zaujal,ale celý film jsem měla dojem,že už jsem něco takového viděla...no,film je dost podobný Na vlásku.Nechyběli ani vtipné scény,bylo jich tam spoustu,neustále jsem se smála,především požírající gremlince,která všechno vždy zakončila slovy: ,,Já to nebyla!".Film je založen na jednom slově.Blesk.Blesk,který do vás uhodí jednou za život,myslí se tým pravá láska,takovéto filmy mám moc ráda.Taky se mi moc líbilo,jak Drákula chodil a ty jeho obličeje.Film moc doporučuju! Na netu jsem našla úryvek z filmu vescreenovaný,je tam zachycena kniha,ktrou dostala Mavis (upírka,jedna z hlavních postav) od maminky,která zemřela k 11á narozeninám.


Příběh pravé lásky,od Mámy


2. den | Tvoje záliby a koníčky

24. února 2015 v 11:46 | ♥ W-violet ♥
Tak to je asi celkem jasné. Ještě se chci zeptat: měli byste zájem o mé kresby i na blogu? Právě jsem pro bráchu dokreslila draka. Budu ráda,když napíšete.


1. den | 20 zajímavostí o tobě

23. února 2015 v 16:51 | ♥ W-violet ♥
Ahoj,tak nevím,jestli tohle budou zrovna zajímavosti,nějak to prostě bude. A ještě shrnu co se mi dnes událo: můj mobil měl nehodu,v kabelce se potkal s pitím,takže se modlím,aby to přežil.A taky jsem odnesla omylem od babičky ovladač,takže se s ním asi dlouho neshledá xD

15 days challenge

22. února 2015 v 10:45 | ♥ W-violet ♥
Ahoj,jak jste si mohli všimnout,změnil se tu layout. Ještě včera tu byl jiný,který se mi moc líbil,ale byl takový nijaký,tak se mi nějak zastesklo po tomto,který byl uplně první layout tohoto blogu. Přemýšlím,že ještě pozměním menu. Ale teď pojďme k challenge. Narazila jsem na ni na blogu Amy a zalíbila se mi. Je to můj první challenge.

1. den - 20 zajímavostí o tobě
2. den - Tvoje záliby a koníčky
3. den - Co by si chtěla v životě dokázat
4. den - Popiš celý svůj den v heslech
5. den - Tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc
6. den - Jeden z tvých oblíbených pořadů
7. den - Tví oblíbení blogeři
8. den - Kam by si se chtěla v životě podívat
9. den - Někdo, kdo ti schází
10. den - Co plánuješ na blogu
11. den - Věc, zvíře nebo člověk na kterou nikdy nezapomeneš
12. den - Napiš své 3 nejlepší kamarádky a něco k nim
13. den - Jaká knížka se ti nejvíc líbí
14. den - Nejlepší film, který si kdy viděla
15. den - Tvůj názor na tvoji třídu


Za málo peněz,hodně muziky

19. února 2015 v 10:48 | ♥ W-violet ♥ |  Malá škola módy
Ahoj,zítra už jdu bohužel do školy,takže jsem se dnes pustila do rekonstrukce blogu,jelikož jsem narazila na čtyři překrásné desingy a prozatím jsem zvolila tento.Spoustu lidí si stěžují,že nemají co na sebe,zejména dospívající dívky.Napadlo mně napsat pár tipů,jak příliž neutrácet a přesto si občas udělat radost.

TAG | Music

13. února 2015 v 18:25 | ♥ W-violet ♥ |  Blbinky

Ahoj! Klídek,včera jsem si k příležitosti mích 13-tých narozenin koupila deník,takže say goodbye deníčkovým článkům,alespoň těm předlouhým. U blogerky Illiam jsem narazila na hudební TAG a jelikož já TAGY miluju,s radostí ho vyplním :3 Řekla bych,že nominovat nikoho nemusím,komu se bude líbit,jako mně,může samozřejmě taky vyplnit.

Jak jsem na tom s mými zájmy?

10. února 2015 v 15:49 | ♥ W-violet ♥ |  Deníček
Ahoj,dnes jsem nebyla ve škole,nějaká blbá vyróza,no tak jako tak,zítra už zase šlapu,takže přejděme k tématu.Chtěla bych napsat to,co mám už dlouho na srdci vám sdělit.Prvně jsme nechtěla,ale když jsem dnes přišla na blog (nebylo by tomu tak,kdybych se nenaučila do Němčiny,přinesla jsem velkou oběť!),spatřila jsem návštěvnost a včera tu bylo krásných 20 lidí! ♥ Ráda vidím,že i přes mou neaktivitu sem někdo chodí,moc vám za to děkuji! Nejspíš vám chybím. Ale teď už vážnš k věci. Barbie,Winx,Monster high. To všechno a mnohem víc patřilo k mým největším zájmům. No,kdysi tomu tak bylo. Jenže teď jsem si postupem času uvědomovala,že už tomu tak není.Měla jsem možnost,koupit si panenku,ale neudělala jsem to,raději jsem si koupila složky do školy. Přestala jsem se dívat na Winx a celkem se o ně už tolik nezajímala,přestala jsem malovat obrázky na toto téma. Začla jsem se měnit,kupovala jsem si oblečení a věci do školy,ne panenky. Jediné co mně teď zajímá jsou W.I.T.C.H. a to proto,že jsou ve věku jako já a určené zvláště pro dívky / i kluky ve věku jako jsem já. Ano,jistě,ráda se podívám na nějakou Barbie,jako třeba včera,koupím si fakt parádní panenku,která zaujme,ale v rozumné slevě. Nikdy nepřestanu být ta holka,co milovala pohádky a věřila ve šťastné konce,ale už se o ně nebudu tak zajímat.Tedy vlastně,nebudu ,,maniak". Píšu to i z důvodu tématů blogu,protože je to shrnuto jako: ,,Mé zájmy".Ale jaké? O to jsem se s vámi právě týmto článkem chtěla podělit. Takže kdyby vás blog už tolik nezajímal a nechtěli byste být affs,prosím dejte vědět a budu ráda,když se k tomuto tématu také vyjádříte. Zatím ahoj,snad se neloučíme na dlouho a brzy něco přidám,chtěla bych být více aktivní.


TAG | About school

7. února 2015 v 12:27 | ♥ W-violet ♥ |  Blbinky
Ahoj,tak co,rozjedeme to tu zase? Popravdě nevím,mamka má zase problémy,bože,já už vážně nevím jak dál,jsem rozčílená a nešťastná zároveň,na druhou stranu,včerejšek jsem si perfektně užila,po celý den mi vydržela skvělá nálada,i když to tak ještě ráno nevypadalo :3 No,ale tým nebudu zdržovat,já si prostě musím koupit deníček,ale ne,místo toho utrácím za oblečení,jsem vážně nemožná,no jo :D Nezapoměla jsem na blog,jen jsem měla naprosté okno,co se nápadů na články týče,přísahám,že jsem se snažila napsat,ale je toho moc...u Clawynky jsem narazila na školní tag,takový kraťučký,ale ráda ho vyplním.