Leden 2015

Návrat

30. ledna 2015 v 14:26 | ♥ W-violet ♥ |  Deníček
Ahoj,tak po týdnu ujasnění věcí,vyčistění hlavy a uspořádání myšlenek jsem zase tu.Já jen doufám,že už zase bude vše jen lepší,jen ještě v Úterý jdeme na pohřeb.Umřela mi prababička.Všem je nám z toho na nic.Jenže já musím doufat v lepší časy,v nadějný zítřek.A tak to tu ještě zkusím,i s novým vzhledem.Mám spoustu nápadů na články,hlavně tedy názorové.A co vysvědčení? Jak jste dopadli? A jak se vám daří? Já dostala jen tře trojky,na poslední chvíly jsem si vše opravila,skvěle. Taky na základě toho chci zlešpit své známky,více se věnovat škole a tak je tu jeden z mnoha důvodl,proč nebudu aktivní,jako kdysi dávno. Snad budeme affs stále,dejte prosím vědět :) Teď se dívám na Co ta holka chce? a pomáháme mamce,která se právě po operaci vrátila z nemocnice.Snad už to bude jen lepší,jinak by musela podstoupit jednu obtížnou operaci a...to je soukromé. Ale já tomu věřím. Věřím,že bude vše jako dřív a ještě lepší. Brzy mám narozeniny,tak tu bude malá oslava :3 Jak se vám líbí nový layout? Je tam chybička. Taky jsem vytvořila nové popisky a objednaa is u Moniky nádherné ikonky. Layout je s W.I.T.C.H.,je v příjemných barvách a prostě se mi zalíbil,momentálně mám W.I.T.C.H. na prvním místě mezi zájmy.

TAG | Jedno slovo

25. ledna 2015 v 10:54 | ♥ W-violet ♥ |  Blbinky
Ahoj,velmi mně zaujal tento TAG,na který jsem narazila u Flor,na otázku se musí odpovědět jedným slovem :3
Článek je přednastavený,pořád mám pozastávko.

Sorry...

22. ledna 2015 v 17:49 | ♥ W-violet ♥
Ahoj,já vím,psala jsem,že se vracím,ale vzhledem k událostem dávám pozastávko.Dost se toho v poslední době událo.Nevím,není tu ani nový desing a tak nemám chuť blogovat,mám teď v reálu spoustu problémů,ale i chvílí k nezaplacení a taky je toho hodně co teď musím vyřídit.Dospívám a tak se mi neustále mění pocity a já prostě nemám na blog náladu...chtěla bych sem psát deníčky,jenže jsem udělala jednu velkou chybu a to prozradila svou identitu...takže nevím,omlouvám se,můžete si mně třeba smazat z affs,ale já prostě teď psát nemůžu...pardon...

Knižní výzva na rok na 2015

8. ledna 2015 v 17:40 | ♥ W-violet ♥ |  Blbinky

Ahoj,tak se tedy ozývám.Dnes je můj jedinný volný den.Říkala jsem si,ž jep aráda,že se nemusím dnes na nic učit a tak,jenže mi kámoška připoměla,že zítra nejspíš píšeme test z Fyziky.To snad ne!Článek je o knižní výzvě,ale ještě chci něco oznámit.Ale ne,to dám až pod článek,nebojte deníček to nebude,už jsem si ho sepsala,tedy vlastně ho celý shrnula kámošce,musím si založit deník!No uvidíme.Minulý rok jsem se nezapojila,ale tento to chci skusit.A tak jsem se rozhodla přečíst: (-fanfára-)